Підготовка до спроби відправити людину на Марс: SpaceX запланував на березень найбільший запуск в історії

Підготовка до спроби відправити людину на Марс: SpaceX запланував на березень найбільший запуск в історії

Американська аерокосмічна компанія SpaceX запланувала тестовий запуск системи Starship S24, яку розробили для транспортування людей на Марс і повернення їх на Землю. Про це повідомило видання Port Isabel-South Padre Press.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Засновник SpaceX Ілон Маск підтвердив інформацію та назвав орієнтовні терміни.

"Наприкінці лютого ми маємо реальний шанс (зробити тестовий запуск Starship Delo.ua). Запуск у березні виглядає дуже ймовірним", — написав бізнесмен в Twitter.

Планується, що випробування буде представлене орбітальним польотом, який гарантуватиме, що ракета-носій зможе підняти транспортний засіб, а також має підтвердити, що Starship може виконувати безпілотне орбітальне обертання.

Після того, як Starship досягне космічної висоти та чверті своєї орбітальної швидкості, ракета-носій приземлиться в Мексиканській затоці. При цьому Starship рухатиметься по балістичній траєкторії, або вільному падінні, на орбітальних швидкостях, та має приземлитися в Тихому океані.

Нагадаємо, компанія SpaceX отримала екологічний дозвіл для польоту на Марс у червні 2022 року. 

Ілон Маск вважає, що люди потраплять на Марс менш ніж за 10 років. Якщо SpaceX вдасться відправити Starship з екіпажем на Марс у грудні 2031 року, людина вийде на його поверхню на декілька секунд, відразу ж повернеться в посадковий модуль, а потім полетить назад на Землю.