ГОЛОВНИЙ АКТИВ: спецпроєкт про найкращих роботодавців України

ГОЛОВНИЙ АКТИВ: спецпроєкт про найкращих роботодавців України

Наступний номер журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших» буде присвячено темі кращих роботодавців. Еволюція цього поняття розвивалася на очах сьогоднішнього покоління — від відділів кадрів, які відігравали суто канцелярську функцію, до багаторівневих департаментів, які нині опікуються не тільки рекрутингом, але й подальшим корпоративним життям працівника. Разом з пандемією, великою війною, а відтак і масштабною трудовою міграцією, HR-функція компаній стала одним з найважливіших чинників стабільності бізнесу.

Чому цей проєкт важливий? 

Рівень кадрової політики (у її найширшому розумінні) нині включає питання фізичного убезпечення штатних працівників, їхнього ментального здоров’я, корпоративної освіти та набуття спеціальних навичок, яких вимагає те чи інше виробництво. Стає очевидним тренд на вирощування внутрішніх кандидатів, які виростають у управлінців безпосередньо на своєму робочому місці. Все більшим стає запит на певну універсалізацію працівників аби вони могли брати участь відразу у кількох виробничих процесах. У сукупності — це все і є критерієм відповідального роботодавця. 

Якою є структура проєкту?

Проєкт складатиметься з трьох великих частин. Кейси про реалізацію тих чи інших проєктів у царині HR ми опублікуємо у спеціальному розділі нашого сайту delo.ua, інтерв’ю HR-керівників стануть героями нашого спеціального номера нашого журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших», який вийде з другу в кінці липня 2023 року та основою для нашого щорічного спеціального івенту — HR Wisdom Summit.

Також редколегія журналу «ТОП-100. Рейтинги найкращих» та спеціальне експертне журі обере 50 компаній, які є відповідальними роботодавцями й попри війну інвестують у людей. У свій головний актив.  

 

40 матеріалів
Рейтинг найкращих роботодавців України
Категорія
Бізнес

Рейтинг найкращих роботодавців України

З початком повномасштабної війни з України виїхало близько 8 млн людей. Частина з них — у більшості своїй цінні спеціалісти — вже ніколи не повернуться. Український бізнес вперше за всю історію незалежної України стикнувся з такою масштабною трудовою міграцією. Врятувати можна тільки своїми силами — повертати тих, кого можна — з окопів та з-за кордону. Вчити тих, хто має потенцію стати новою корпоративною елітою. Впроваджувати передові інновації та вірити у перемогу.