- Категорія
- ІТ та Телеком
- Дата публікації
- Змінити мову
- Читать на русском
Google запускає другий етап Фонду підтримки українських стартапів на $10 мільйонів
Google за сприяння Міністерства цифрової трансформації України оголосила про відкриття додаткового Фонду підтримки Google для стартапів в Україні (Google for Startups Ukraine Support Fund) в розмірі $10 мільйонів.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
"Зараз топова світова компанія за сприяння Мінцифри розширює підтримку українських компаній і відкриває додатковий Фонд підтримки Google для стартапів в Україні (Google for Startups Ukraine Support Fund) у розмірі $10 мільйонів", - написав він.
Українські стартапи можуть подати заявки на гранти до $100 тисяч для розвитку бізнесу, відновлення операцій після війни або створення основного продукту. Продукти на базі штучного інтелекту матимуть пріоритет.
Хто має право подати заявку
- Стартапи повинні мати реєстр в Україні
- Має бути стадія після MVP з перевіреною тягою (продукт на ринку/ пілотні проекти/ ранні доходи)
- Пріоритетом будуть компанії з місією соціального впливу
- Засновники, які використовуватимуть нерозбавлену грошову винагороду для: Продовжити зростання/відновити бізнес-операції, на які вплинула війна Головний продукт для вирішення нових викликів і поточної кризи
- Продовжити зростання/відновити бізнес-операції, на які вплинула війна
- Головний продукт для вирішення нових викликів і поточної кризи
Заявки приймаються до 5 червня. Переможців нового фонду буде оголошено поетапно - у червні, вересні 2024 року та протягом 2025 року.
Раніше Google вже надав 58 українським стартапам $5 мільйонів у вигляді грантів та технічної підтримки. Нова ініціатива розширює допомогу місцевим інноваційним компаніям для посилення цифрової економіки України.
Нагадаємо, Google продовжує сприяти цифровій трансформації України шляхом реалізації різноманітних ініціатив. Однією з ключових є ініціатива, що передбачає надання 5000 ключів безпеки державним службовцям. Ці пристрої замінюють звичайні паролі фізичною перевіркою, що значно підвищує безпеку облікових записів.
Джерело фото: ua.depositphotos.com