"Укрпошта" випустить NFT марку "Русскій воєнний корабль, іді…"

"Укрпошта" випустить NFT марку "Русскій воєнний корабль, іді…"

"Укрпошта" оголошує конкурс на вибір партнера по запуску першої української NFT-марки. Для цього вибрали першу марку, випущену під час воєнного стану, "Русскій воєнний корабль, іді…".

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомила пресслужба держкомпанії.

"Оскільки за "Укрпоштою" законодавче не закріплене право випуску NFT-марок, національний поштовий оператор проведе конкурс на вибір партнера, який організує випуск, розміщення та продаж NFT. "Укрпошта" зі свого боку ліцензує права на випуск NFT марки", — пояснили в компанії.

Як відбуватиметься відбір

Компанія вибере партнера, який запропонує кращі умови з відповідним досвідом. Взяти участь у конкурсі може як юридична, так і фізична особа. Коли "Укрпошта" вибере партнера, він зможе приступити до створення NFT-марки.

По опрацьованій юристами схемі "Укрпошта" ліцензує права на випуск NFT-марки і отримає за це гроші. Частину від продажу NFT-марки передадуть на потреби ЗСУ.

Конкурсні пропозиції необхідно надсилати на електронну адресу [email protected] з позначкою "Конкурс" в термін до 29.08.2022 р. З детальними вимогами до учасників та складом конкурсної пропозиції можна ознайомитися за посиланням.

Раніше "Укрпошта" повідомила, що випустила для продажу нову поштову марку "Доброго вечора, ми з України", її тираж - 5 мільйонів екземплярів, проте діють обмеження на продаж.  Саме варіант назви нової марки "Доброго вечора, ми з України" став переможцем онлайн-голосування українців при обранні нової теми марки, присвяченої війні з Росією.