Суд заарештував права на Brocard

Суд заарештував права на Brocard

Подільський районний суд Києва наклав арешт на 100% корпоративних прав найбільшої в Україні мережі з продажу косметики Brocard, що належить кіпрській компанії "Інденон Холдинг Лімітед", а через неї – росіянці Тетяні Володиній, власниці російської мережі 'Л'Етуаль'.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це пише Liga.net із посиланням на дані судового реєстру.

Арешт був накладений у рамках кримінального провадження про присвоєння майна та фінансування агресії проти України ще 18 травня, але відомо про це стало лише зараз.

Суд заборонив Володіній та її представникам відчужувати корпоративні права у ТОВ "Брокард-Україна", але на початку червня Brocard розіслав партнерам повідомлення про зміну власника – компанію продали парфумерному холдингу Philippe Benacin Holding.

Після цього адвокати "Брокард-Україна" попросили суд скасувати арешт майна з огляду на те, що кінцевим бенефіціарним власником компанії став громадянин Франції Філіп Бенасін.

Суд задовольнив клопотання "Брокард-Україна, але частково". Арешт залишається чинним, як і заборона вчиняти будь-які дії, пов'язані з проведенням державної реєстрації права власності на корпоративні права компанії. Водночас їй дозволили змінити директора та місцезнаходження юридичної особи.

Зазначимо, на 1 січня мережа Brocard налічувала близько 100 магазинів у 26 містах України. Штат компанії складав 1808 осіб.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет України ще не дав дозволу на продаж Brocard французькому власнику Philippe Benacin Holding і хоче перевірити, чи ця операція не є спробою виведення активів з-під дії міжнародних санкцій.

Раніше французький парфумерний холдинг Philippe Benacin Holding 8 червня повідомив, що нібито купив 100% ТОВ "Брокард-Україна" та ТОВ "Егзагон", які є провідними українськими компаніями в косметично-парфумерній сфері.