У США планують підвищити податки для тих, хто веде бізнес у Росії та Білорусі

У США планують підвищити податки для тих, хто веде бізнес у Росії та Білорусі

У Конгресі США зареєстрували законопроект The Support Ukraine Through Our Tax Code Act (Закон про підтримку України через Податковий Кодекс). Документ передбачає підвищення податків для всіх, хто продовжує вести бізнес у Росії та Білорусі. Про це повідомив нардеп Ярослав Желєзняк.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Законопроект подали конгресмени із двопартійного об'єднання "За країну". Його створили конгресмени-ветерани, які вже неодноразово виступали за велику підтримку Україні та надання озброєння у великих обсягах.

Цим документом автори хочуть прирівняти тих, хто працює в РФ та РБ до тих, хто веде бізнес у Північній Кореї, Ірані, Сирії та Кубі.

"Війна Росії не може і не повинна фінансуватися податками, що сплачуються американськими компаніями. Це політика здорового глузду: якщо компанія вирішує вести бізнес у Росії - і відповідно сплачувати податки, фінансуючи її військову машину - американський народ не повинен сплачувати рахунки таких компаній", - говориться у спільній заяві конгресменів.

Зазначимо, що Офіс Президента України попросив відкласти аналогічний законопроект №7232, який уже ухвалили у першому читанні 1 квітня, його готують до другого читання.

Нагадаємо, у першому читанні за цю ініціативу проголосувало 309 депутатів При цьому, як повідомив Желєзняк, 1 квітня парламент також ухвалив загалом 320 голосами законопроект №7234, який стосується, зокрема, зняття будь-яких обмежень для переходу на 2%-ву систему податків та завезення матеріалу для виготовлення бронежилетів та броньованих автомобілів без ПДВ та мит.

Джерело фото:ua.depositphotos.com