НБУ курс:

USD

41,25

--0,08

EUR

43,56

--0,13

Готівковий курс:

USD

41,65

41,58

EUR

44,12

43,95

Danone оголосила про вихід з російського ринку

Danone оголосила про вихід з російського ринку

Французька компанія з виробництва продуктів харчування Danone через майже 8 місяців після вторгнення Росії в Україні все ж таки вирішила піти з ринку країни-агресора. Компанія планує продати контроль над своїм виробництвом молочних та рослинних продуктів в РФ. 

Відкрийте нові горизонти для вашого бізнесу: стратегії зростання від ПриватБанку, Atmosfera, ALVIVA GROUP, Bunny Academy та понад 90 лідерів галузі.
12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як оптимізувати комунікації, впроваджувати ІТ-рішення та залучати інвестиції для зростання бізнесу.
Забронювати участь

Про це 14 жовтня повідомила пресслужба головного офісу Danone.

Компанія не розкриває, кому передасть свій так званий підрозділ Essential Dairy and Plant-based (EDP). Зазначається, що транзакцію мають ще затвердити регулюючі органи.

Угода може призвести до списання до 1 мільярда євро. З початку року російський бізнес Danone приніс компанії 5% чистого продажу. У Росії компанія представлена брендами: "Простоквашино", "Активіа", Actimel, "Растішка", "Даніссімо", Danone, "Bio Баланс", "Актуаль", "Смішарики", Alpro, Bebelac,"Тема" , Nutrilon, "Малютка".

Після вторгнення Росії в Україну в лютому Danone заявила, що всі варіанти щодо її російського бізнесу розглядаються.

У квітні компанія повідомляла про частковий вихід з РФ, однак тоді російські ЗМІ із посиланням на пресслужбу офісу компанії у Москві спростували цю інформацію.

Після початку російського вторгнення в Україну більше тисячі іноземних компаній оголосили про зупинення роботи в Росії або про вихід з російського ринку. Російська влада через це оголосила так зване "імпортозаміщення". Наприклад, після того, як мережа ресторанів McDonald's продала свій російський бізнес і остаточно пішла з РФ, в країні на заміну відкрили мережу "Смачно і крапка".

Однак, в закладах, наприклад, не буде картоплі фрі, тому що в країні просто немає картоплі потрібного сорту в достатньому обсязі.