Jooble проінвестував маркетплейс для рекрутерів-фрілансерів Teraz Work

фріланс, робота, інвестиції
Jooble проінвестував маркетплейс для рекрутерів-фрілансерів. Фото: depositphotos

У Jooble зазначили, що це pre-seed інвестиція, сума якої не розголошується.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Так, агрегатор вакансій Jooble, що працює у 67 країнах, проінвестував сервіс для рекрутерів-фрілансерів Teraz Work, який дозволяє рекрутерам отримати доступ до великої кількості вакансій у сфері масового найму за кордоном і допомагати швидше їх  закривати.

Про це повідомила прес-служба Jooble. 

Крім інвестицій, Teraz Work отримає підтримку від Jooble в маркетингу та допомогу з розвитком бізнесу. 

“Ми хотіли створити сервіс, який допомагав би рекрутерам знаходити фріланс-проекти, а роботодавцям швидко та якісно закривати вакансії за допомогою залучення досвідчених рекрутерів ззовні. Так з’явився Teraz Work”, – пояснює ідею створення CEO проєкту Олександр Дятлов.

Раніше Jooble вже інвестував $1 млн у edtech-стартап JayJay, який працює на ринку Індонезії. Інвестиції мали стратегічний характер: окрім фінансування, JayJay отримав підтримку від Jooble в маркетингу та технологіях, зокрема в напрямку Data-science. 

Яку можливість надає Teraz Work

Teraz Work – це сервіс, який дає роботодавцям можливість швидше закривати вакансії завдяки аутсорсінгу найма. За оцінками Teraz Work, тільки в Україні є понад 50 тисяч рекрутерів-фрілансерів, які працюють у сфері масового найму.

Платформа Teraz Work надає можливість таким рекрутерам отримати доступ до значно більшої кількості замовлень.  

За допомогою сервісу роботодавець може передати задачі з найму персоналу рекрутерам Teraz Work, надавши дані стосовно кількості необхідних працівників, їхньої кваліфікації та визначивши, скільки він готовий платити за послугу рекрутменту.

Далі спеціалісти з найму у Teraz Work відберуть кандидатів згідно вимог і оберуть підходящих. Оплата за послугу підбору персоналу здійснюється лише після того, як кандидат проходить випробувальний термін у роботодавця.