ЗМІ назвав технологічні гіганти, які скоротили найбільше співробітників за останній рік

скорочення twitter meta
Компанія Twitter стала лідером серед кількості скорочених співробітників в технологічних компаніях. Фото:  ua.depositphotos.com

Компанія Twitter Inc. стала лідером серед кількості скорочених співробітників в технологічних компаніях. Про це повідомило видання Business Insider

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

В Twitter звільнила 80% співробітників: близько 6300 працівників із 7800, які працювали у 2022 році, були звільнені після того, як у жовтні мільярдер Ілон Маск отримав контроль над компанією.

На другому місці серед кількості звільнень в команді - Meta, яка оголосила про скорочення майже чверті штату, який у 2022 році становив близько 87 000 співробітників. Генеральний директор Марк Цукерберг оголосив про скорочення 11 000 робочих місць у листопаді, а потім ще одне скорочення на 10 000 у березні.

Аналіз не включає третій раунд скорочень робочих місць Meta, який почався в квітні.

Дані: Business Insider

Як стало відомо у квітні, Meta розпочала новий раунд масових скорочень. Звільнення можуть зачепити 4000 робочих місць.

Amazon заявив, що в січні звільнив 11 000 співробітників, а в березні скоротив ще 9 000 працівників. Це становить 7% від загальної чисельності персоналу в 380 000 співробітників Amazon у 2022 році. Ця цифра не включає працівників складу Amazon.

Крім того, Amazon використовує дохід від продажу своїх акцій на фондових ринках для виплати заробітних плат співробітникам. У зв'язку з тривалим падінням цін на акції інтернет-сервіса, у 2023 році компанія скоротить деяким працівникам зарплати на 15–50%.

  Фото:  ua.depositphotos.com