Фонд держмайна виставив на аукціон хімзавод "Смоли"

Фонд держмайна виставив на аукціон хімзавод "Смоли"
Фото: ФДМУ

2 липня Фонд державного майна виставив на аукціон 100% акцій хімічного заводу "Смоли" у Кам'янському Дніпропетровської області. Це - найдорожчий лот з моменту відновлення малої приватизації. Завод є діючим та перебуває управлінні ФДМУ.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Згідно з повідомленням, стартова вартість заводу – 190,3 млн гривень. Торги відбудуться 26 липня.

Завод був створений у 1998 році і основним видом його діяльності є виробництво пластмас та іонообмінних смол. У період з 2020 по І квартал 2023 року обсяг реалізованої продукції склав 196,4 млн гривень.

Проте у фонді зазначили, що підприємство є збитковим і за аналогічний період його збитки склали 98,9 млн гривень. Також завод заборгував 112 млн гривень працівниками. Ці боргии поповинен сплатити майбутній інвестор.

У відомстві наголосили, що приватизація підприємства – єдина можливість для залучення приватних інвестицій. Це допоможе розрахуватися з боргами та отримати дохід до бюджету. 

Нагадаємо, державний бюджет за 4 місяці 2023 року отримав 1 027 000 000 гривень від приватизації державного майна.

В І кварталі 2023 року до державного бюджету від приватизації надійшло понад 902 млн грн. Це майже вдвічі більше, ніж до повномасштабного вторгнення - в І кварталі 2021 року.