- Категорія
- Нерухомість
- Дата публікації
- Змінити мову
- Читать на русском
У Київській області повністю або частково відновлено майже 200 закладів освіти, - КОВА
На Київщині вже повністю або частково відновили 198 закладів освіти, які були пошкоджені через повномасштабне вторгнення Росії. Серед них - 122 школи та 71 садочок.
Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
"Втрати освіти Київщини через повномасштабне вторгнення чималі – зруйновано та пошкоджено 244 школи, садочки, заклади позашкільної та профтехосвіти. Війна – не привід ставити на паузу навчання та розвиток наших дітей. Доступна, якісна та головне безпечна освіта – те, над чим працюємо з перших днів деокупації Київщини", - написав він на своїй сторінці у Facebook.
Очільник КОВА зазначив, що планується відновити ще 15 дитсадків. У дев'яти вже ведуться роботи, зокрема, в Бучанській, Ірпінській, Бородянській, Броварській та інших громадах.
Підписуйтеся на YouTube-канал delo.ua"Крім того, продовжуємо відновлювати школи. 28 закладів освіти плануємо відбудувати у таких громадах, як Баришівська, Великодимерська, Гостомельська, Макарівська, Калитянська, Бучанська, Білогородська, Гатненська, Вишнева, Дмитрівська, Боярська, Іванківська", - додав Кравченко.
Також у повідомленні йдеться про те, що в області тривають роботи з облаштування укриттів. Наразі вони будуються у 18 школах та дитячих садках, а у 26 закладах освіти тривають ремонти сховищ. На більшості обʼєктів готовність становить понад 80%.
Крім того, встановлені модульні укриття у 14 закладах освіти, а ще у шести вони будуть встановлені найближчим часом.
Загалом, за словами Кравченка, в школах та дитсадках наразі облаштовано понад 1,2 тис. укриттів.
Роботи фінансуються за рахунок бюджетів різних рівнів, коштів європейських донорів та благодійних організацій.
Раніше ми повідомляли, що у Гостомелі презентували проєкт будівництва житлових багатоповерхівок у одному з мікрорайонів замість тих, які були зруйновані внаслідок російської збройної агресії.
Також повідомлялося, що Швейцарія виділить додаткові кошти для відновлення українських шкіл.
А у лютому 2023 року Європейська комісія прийняла рішення виділити €1 млрд, щоб відновити пошкоджені в Україні школи та шпиталі.