"Єдині частини, за якими практично неможливо домовитися - це Крим і так звані "республіки", - Арахамія

"Єдині частини, за якими практично неможливо домовитися - це Крим і так звані "республіки", - Арахамія
Керівник фракції "Слуга народу" у Верховній Раді України Давид Арахамія. Фото: Апостроф

Україна готова обговорювати будь-які варіанти, але не визнання так званих “республік” та Криму у складі РФ. Про це він розповів в інтерв'ю Fox News.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Керівник фракції "Слуга народу" у Верховній Раді України Давид Арахамія розповів, що у переговорах з РФ є кілька проблемних питань, які заважають сторонам дійти згоди.

Про це він розповів в інтерв'ю Fox News.

Так, за словами Арахамії, практично неможливо домовитися щодо визнання Криму і так званих "республік".

"Єдині частини, за якими практично неможливо домовитися, - це Крим і так звані "республіки", які Росія наполягає на тому, щоб ми визнали незалежними. Це є неприйнятним для українського суспільства", - сказав Арахамія.

При цьому він додав, що українська делегація не готова на компроміс у питаннях територіальної цілісності України.

"Ми готові обговорювати будь-які інші динамічні варіанти, але не визнання цих територій", - наголосив він.

Нагадаємо, що наприкінці лютого президент України Володимир Зеленський домовився з керівником Білорусі Олександром Лукашенком, що українська делегація зустрінеться з російською делегацією без попередніх умов на українсько-білоруському кордоні у районі річки Прип'ять. За підсумками першого раунду переговорів сторони наголосили, що намітилися "певні рішення", а новий раунд пройде на кордоні Білорусі з Польщею.

3-го березня, на території Білорусі, у Біловезькій Пущі, пройшов другий раунд переговорів України з країною-агресором, у ході яких РФ висунула кілька вимог, зокрема визнання Криму російським та незалежність так званих "республік Л/ДНР".