Mercedes продав свій завод під Москвою і остаточно пішов із Росії

Mercedes продав свій завод під Москвою і остаточно пішов із Росії

Німецький автовиробник Mercedes-Benz закрив угоду з продажу заводу "Мерседес-Бенц Мануфекчурінг Рус", що розташований під Москвою. Про це повідомляють росЗМІ з посиланням на представників компанії в РФ.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Зазначимо, що таким чином Mercedes завершує вихід з російського ринку, що було розпочато влітку 2022 року.

"Mercedes-Benz має намір піти з російського ринку та продати свої частки в місцевих дочірніх компаніях (АТ "Мерседес-Бенц РУС", ТОВ "Мерседес-Бенц Мануфекчурінг Рус", ТОВ "Мерседес-Бенц Файненшл Сервісез Рус", ТОВ "Мерседес-Бенц Банк Рус", ТОВ "Мерседес-Бенц Капітал Рус") локальному інвестору", - йдеться у пресрелізі автоконцерну.

Зазначимо, що Mercedes став третім автовиробником у легковому сегменті, що йде з російського ринку. До цього продали свої активи і залишили Росію Renault та Nissan, також у країні закрився завод Toyota.

Відомо, що російські активи компанії Renault переходять у державну власність. Тепер частка компанії в "АвтоВАЗі" перейде ФГУП НАМІ, завод "Рено Росія" - владі Москви. На націоналізованому заводі Renault відновлять виробництво легкових автомобілів "Москвич". Частину колективу, швидше за все, звільнять.

Renault також володіла 68% у групі "АвтоВАЗ". Наприкінці березня агентство Bloomberg повідомляло, що автовиробник розглядає можливість передачі своєї частки в АвтоВАЗі місцевому інвестору як варіант відходу з російського ринку.

Джерело фото: ua.depositphotos.com