Зеленський прибув до Болгарії

зеленський в болгарії
В Болгарії Зеленського зустріла міністр закордонних справ. Фото: Twitter Mariya Gabriel

Президент України Володимир Зеленський в четвер, 6 липня, прибув з офіційним візитом то столиці Болгарії — Софії.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це голова держави повідомив в своїх соціальних мережах.

Гарант запланував переговори з премʼєр-міністром Ніколаєм Денковим та розраховує на "ґрунтовну розмову". Він також зустрінеться з президентом Руменом Радевим, урядовцями, парламентарями, політиками, журналістами.

"Оборонна підтримка, євроатлантична інтеграція України, саміт НАТО, гарантії безпеки та реалізація Формули миру", — назвав Зеленський теми для переговорів з політиками.

Які відносини Україна має з Болгарією

Нагадаємо, що президент Болгарії відомий своїми антиукраїнськими висловлюваннями. Зокрема, він називав "Крим російським".

Водночас уряд країни підтримує Україну, та виступає проти агресії Росії. Болгарія вирішила закрити доступ до морських і річкових портів для всіх суден РФ. Разом з тим запроваджувала заборону на імпорт продуктів харчування з України, пояснивши це тим, що значні обсяги українського продовольства залишилися в країні та порушили основні виробничо-торговельні ланцюжки. Згодом рішення скасували.