"Нова пошта" відкрила перше відділення в Естонії: яка вартість доставки

"Нова пошта" відкрила перше відділення в Естонії: яка вартість доставки
"Нова пошта" відкрила перше відділення в Таллінні. Фото: пресслужба компанії

Українська логістична компанія "Нова пошта" відкрила перше відділення в столиці Естонії Таллінні. Естонія стала сьомою країною ЄС, де запрацювала Nova Post Europe. Раніше відділення були відкриті у ПольщіЛитві, ЧехіїРумуніїНімеччині та Словаччині.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Відділення працюватиме без вихідних. В ньому можна отримувати та відправляти посилки вагою до 100 кілограм. Термін доставки складатиме від 5 днів.

Вартість доставки з України в Естонію становить:

  • Документи або посилка вагою до 1 кг - 250 грн;
  • Посилки до 2 кг - 400 грн;
  • Посилки до 10 кг - 600 грн;
  • Посилки до 30 кг - 1200 грн.
  • Посилка, вагою понад 30 кг вважається вантажною. Ціна доставки в такому випадку складатиме 40 грн/кг.

В компанії зазначили, що вартість доставки посилок враховує лише доставку у відділення Nova Post та поштомати. Адресна доставка коштуватиме на 100 дорожче.

Відділення знаходиться за адресою Estonia pst 7/Teatri väljak 1, 10143 Tallinn

Також компанія запустила нову послугу для клієнтів у Литві. Відтепер відправити документи та посилки до 30 кг в Україну можна не виходячи з дому, а викликавши кур'єра компанії на адресу.