Бізнес-фронт

Бізнес-фронт

24 лютого Путін, без оголошення війни, віроломно напав на Україну. О 4 ранку російські війська вдерлися до нас, сплячі міста зазнали ракетного обстрілу. Ворог прийшов з однією метою - знищити нашу незалежність, наші міста, наших людей і нашу економіку. Але суспільство швидко об'єдналося! Україна тримає бій та дає гідну відсіч загарбникам. Наші воїни нищать ворога усюди - у повітрі, на землі, на морі. Боячись зіткнень із Збройними Силами України, загарбники завдають варварських ударів по інфраструктурі та житловим кварталам, вдаються до мародерства, терору та вбивства цивільних.     

  Через неспровоковану агресію мільйони українців втратили роботу, домівки і стали біженцями; сотні тисяч - записалися до лав армії та тероборони, а десятки тисяч підприємців втратили бізнеси. Але багато хто з підприємців продовжує з усіх сил працювати на перемогу у цій війні - грошима, волонтерством. Багато хто переводить свої компанії на військові рейки - починає виробляти продукцію, необхідну під час війни. 

У одному з відеозвернень до українців Президент України Володимир Зеленський сказав, що економічне придушення України - одне із завдань війни проти нас, і ми не повинні допустити цього. Тому закликав повертатися до роботи малий та середній бізнес і пообіцяв, що Уряд максимально послабить податки і прибере все, що заважає підприємцям. Також була запроваджена програма евакуації підприємств у західні області країни, дію якої було розповсюджено й на приватні компанії. Економіка країни має працювати, адже без цього неможливо створити  надійний тил для армії, яка б'є ворога.  

Сьогодні підтримка бізнесу, його здатність швидко адаптуватися до нових умов, надзвичайно важлива для нашої перемоги у цій війні. Тому ми розпочинаємо спецпроект військового часу - “Бізнес-фронт”. У ньому ми розкажемо про підприємців, які допомагають армії, теробороні та звичайним людям. Проект про тих, хто хоче бути максимально корисним для країни, хто адаптує свої виробництва та бізнеси до вимог воєнного стану чи просто докладає максимум зусиль для того, щоб врятувати виробництво, зберегти існуючі, та сворити нові робочі місця. Про всіх тих, хто вірить у перемогу України та наближає її щогодини

70 матеріалів