Персоны 12 декабря 2016 в 15:00

Шолойко Наталія Василівна

Нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі професійні здобутки та самовіддане служіння Українському народові. Указ президента України від 6 березня 2015 року № 126

Доцент кафедри організації та економіки фармації Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, кандидат фармацевтичних наук. Директор комунального підприємства "Аптека­Музей".

У 2015р. Наталія Василівна нагороджена Почесною грамотою Міністерства охорони здоров'я України. Має декілька Подяк Київського міського Голови остання у лютому 2015 року.

Народилася 22 березня 1962 року в місті Бобровиця, Чернігівської області.

У 1984 році Наталія Шолойко закінчила Ніжинський державний педагогічний інститут імені М.В. Гоголя, за фахом вчитель біології та хімії, а у 2000 році Харківську фармацевтичну академію за спеціальністю "Фармація".

До 1996 року Наталія Шолойко працювала вчителем хімії в системі середньої освіти м. Києва. У 1996 році була призначена директором комунального підприємства "Аптека­Музей".

Під час роботи в музеї активно співпрацювала з фармацевтичним факультетом НМУ імені О.О. Богомольця. Наталія Василівна приймала участь у організації та проведенні міжнародних наукових конференцій з розвитку фармацевтичної, музейної та освітньої справи в Україні та Києві.

З 2001 року працює асистентом, а з 2013 доцентом кафедри організації та економіки фармації. Проводить практичні заняття зі студентами з дисциплін "Історія медицини та фармації", "Менеджмент та маркетинг у фармації".

Наталія Шолойко має науковий ступінь кандидата фармацевтичних наук є автором більше 40 наукових статей.

Наталія Шолойко проводить активну роботу з популяризації знань з медицини та фармації, була ведучою та телевізійних передач "Народні поради", "Поради лікаря" виступає на радіо та телебаченні по актуальних питаннях становлення та розвитку медицини та фармації в Україні та Києві.

Під час Революції гідності 2013­2014 років була заступником керівника медичної служби Штабу національного спротиву, де відповідала за фармацевтичне забезпечення. Завдяки організаторській роботі Наталії Шолойко було збережено велику кількість лікарських засобів, медичного обладнання яке було передано до лікарень Києва для лікування потерпілих 18­19 лютого 2014 року, а пізніше поранених бійців у ході військових дій.

З початком антитерористичної операції у Луганській та Донецькій областях Наталія Василівна активно продовжує займатися забезпеченням ліками та медичним обладнанням військових частин Міністерства оборони України, Національної гвардії, добровольчих батальйонів, Центрального військового госпіталю, Центрального госпіталю Держприкордонслужби, Центрального госпіталю МВД та інших лікувальних закладів Києва, Харкова, Дніпропетровська, Одеси ця робота не припиняється і по сьогоднішній день.
Діяльність Наталії Шолойко є прикладом служіння Батьківщині та зразкового виконання професійного і людського обов"язку у складний для України час.

раздел:

По теме:

Катерина Шульгіна
Персоны 05 июля 2016 в 13:52

Катерина Шульгіна

Начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Київській області

Елена Лымарчук
Персоны 09 июня 2015 в 12:32

Елена Лымарчук

Лымарчук Елена Сергеевна (3 мая 1978 г., г. Киев) — ведущий эксперт в сфере HR консалтинга и управления изменениями, бизнес тренер